• DYRO HOME Rodrigo López
  • Mare de deu de montserrat 32
  • 08850 Gavà (Barcelona)
  • 646628057
  • Kontakt
Avansert søk
Leilighet i Castelldefels, salg

Leilighet i Castelldefels, salg

Referansenr.: PIS0029

399 000 € (-5%)

Pris: 380 000 €

  • Bo areal 83 m²
  • Soverom 4
  • Bad 2
Sjelden anledning
-5%
Energi-sertifisering: E 153.00 E 29.00

Videos

Map

Informasjon om eiendommen

  • Type bolig: Leilighet
  • Type operasjon: Salg
  • Provins: Barcelona
  • By: Castelldefels
  • Soverom: 4
  • Bad: 2
  • Bo areal: 83 m²
  • Bebygget areal: 103 m²
  • Type Konstruksjon: Brukt
  • Energi-sertifisering (consumo): E 153.00 kw h/m2 año
  • Energi-sertifisering (emisiones): E 29.00 kg CO2 /m2 año

Karakteristikk

  • Utvendig: Ja
  • Byggeår: 1976
  • Kjøkken: Uavhengig - 8m² - Utstyrt
  • Stue: 23 m²
  • Terrasse: Ikke innglasset - 8 m²
  • Himmelretning: Øst
  • Varmtvannsbereder: Elektrisk - Individuell
  • Lekeplass: Privat
  • Tilgang tilpasset bevegelseshemmede: Ja

Mer informasjon

For mer informasjon om denne eiendommen, fyll ut detaljene nedenfor.

Feltene merket med * er obligatoriske.

Du kan også ringe:

646628057

mer

Energi-sertifisering

Energi-sertifisering: E 153.00 E 29.00
  • DYRO HOME Rodrigo López
  • Mare de deu de montserrat 32
  • 08850 Gavà (Barcelona)
  • 646628057
  • mer

© DYRO HOME Rodrigo López 2026

Private opplysninger