• DYRO HOME Rodrigo López
  • Mare de deu de montserrat 32
  • 08850 Gavà (Barcelona)
  • 646628057
  • Locatie
Zoeken
Flat in Cunit, te koop

Flat in Cunit, te koop

Referentie: PIS0024

€349.000 (-3%)

Prijs: €339.990

  • Bruikbare oppervlakte 90 m²
  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 2
exclusiefgereserveerd
-3%
Energie-certificering: E 158.00 E 33.00

Videos

Map

Details

  • Type onroerend goed: Flat
  • Type operatie: Te koop
  • Provincie: Tarragona
  • Plaats: Cunit
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 2
  • Bruikbare oppervlakte: 90 m²
  • Bebouwde oppervlakte: 164 m²
  • Bouwjaar onroerend goed: Tweedehands
  • Energie-certificering (consumo): E 158.00 kw h/m2 año
  • Energie-certificering (emisiones): E 33.00 kg CO2 /m2 año

Extra's

  • Verdieping: Benedenverdieping
  • Buitenkant: Ja
  • Bouwjaar: 2004
  • Keuken: Gesloten - 11m² - Uitgeruste
  • M² Woonkamer: 24 m²
  • Terras: Open - 195 m²
  • Ligging: Zuidwest
  • Uitzicht: Vrij uitzicht
  • Zwembad: Gemeenschappelijk
  • Type verwarming: Gas - Individu
  • Boiler: Aardgas - Individu
  • Tuin: Privé - 195 m²
  • Dubbele beglazing: Ja
  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal appartementen per verdieping: 4
  • Gebouw voorwaarde: In goede staat
  • Windows: Aluminium
  • Type ramen: Schuifraam
  • Blinds: Ja
  • Aantal parkeerplaatsen: 1
  • Binnenplaats: Privaat
  • Ingang aangepast aan mensen met beperkte mobiliteit: Ja
  • Woning aangepast aan mensen met beperkte mobiliteit: Ja

Meer informatie

Vul dit formulier in als u andere informatie wil, vragen of voorstellen heeft. Neemt u a.u.b. contact met ons op als u twijfels heeft.

De gedeelten aangegeven met een * zijn voor ons onmisbare informatie.