• DYRO HOME Rodrigo López
  • Mare de deu de montserrat 32
  • 08850 Gavà (Barcelona)
  • 646628057
  • Kontakt os
Avanceret Søgning
Lejlighed i Cunit, salg

Lejlighed i Cunit, salg

sags nr.: PIS0024

349.000€ (-3%)

Pris: 339.990€

  • Bebygget areal 90 m²
  • Soveværelser 3
  • Bad 2
EksklusivReserveret
-3%
Energi-certificering: E 158.00 E 33.00

Videos

Map

udviklings detaljer

  • Type: Lejlighed
  • Køb eller Salg: Salg
  • Provins: Tarragona
  • By: Cunit
  • Soveværelser: 3
  • Bad: 2
  • Bebygget areal: 90 m²
  • Overflade bygget: 164 m²
  • Ejendomstype: Gensalg
  • Energi-certificering (consumo): E 158.00 kw h/m2 año
  • Energi-certificering (emisiones): E 33.00 kg CO2 /m2 año

Ekstra

  • Etage: Stue etage
  • Udvendig: Ja
  • Byggeår: 2004
  • Køkken: Uafhængige - 11m² - Udstyret
  • stue størrelse: 24 m²
  • Balkon: Åben terrass - 195 m²
  • Retning: Sydvest
  • Udsigt: Fri udsigt
  • Swimming Pool: Fælles
  • Opvarmningstype: Gas - Individuel
  • Vandvarmer: Naturgas - Individuel
  • Have: Privat - 195 m²
  • Termoruder: Ja
  • Antal historier i bygningen: 3
  • Antal lejligheder pr etage: 4
  • Bygning betingelse: I god orden
  • vinduer: Aluminium
  • vindue type: glidende vindue
  • persienner: Ja
  • Antal parkeringspladser: 1
  • legeplads: Privat
  • Adgang tilpasset bevægelseshæmmede personer: Ja
  • Bolig tilpasset bevægelseshæmmede personer: Ja

informations forespørgsels

For mere information om denne ejendom, udfyld nedenstående oplysninger.

du/de kan også kontakte:

646628057

mere

Energi-certificering

Energi-certificering: E 158.00 E 33.00
  • DYRO HOME Rodrigo López
  • Mare de deu de montserrat 32